Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центри вивчення іноземних мов і післядипломної освіти розпочали новий етап профорієнтаційної роботи зі студентами ЗНУ

Центри вивчення іноземних мов і післядипломної освіти розпочали новий етап профорієнтаційної роботи зі студентами ЗНУ

21.03.2013 13:43 післядипломна освіта курси іноземних мов

На початку весни розпочалися планові щорічні зустрічі співробітників освітніх центрів ЗНУ зі студентами випускних курсів нашого вишу. Фахівці Центру вивчення іноземних мов та Центру післядипломної освіти мають на меті розповісти студентам про додаткові освітні можливості, які надає Запорізький національний університет.

Вже третій рік поспіль Центр вивчення іноземних мов пропонує студентам пройти навчання на підготовчих курсах для складання вступного іспиту з іноземної мови до магістратури. Цього року виявили бажання пройти підготовку не лише студенти нашого вишу, але й інших ВНЗ регіону. Враховуючи необхідність підготовки студентів до складання такого вступного випробування, цінова політика цих курсів залишається незмінною. Як і минулого року ціна складає 600 грн. за весь термін навчання. Кількість часу, відведеного на підготовку, дорівнює 40 академічним годинам.
Заняття на курсах не лише дозволять підвищити рівень володіння іноземною мовою, але й підготують студентів до особливостей складання іспиту з урахуванням цьогорічної програми вступного випробування.
Формування груп із 8-10 осіб відбувається в залежності від персонального рівня володіння мовою кожного студента. Це дозволяє створити більш ефективну та комфортну атмосферу для навчання. Графік роботи груп складається в залежності від побажань слухачів, тим самим студенти мають змогу регулювати інтенсивність та тривалість підготовки.
Окрім цього Центр вивчення іноземних мов пропонує курси з вивчення інших іноземних мов, і це не тільки англійська, французька або німецька мови, але й іспанська, італійська, польська та навіть арабська мови. На базі Центру розпочали роботу безкоштовні розмовні клуби з англійської, німецької та італійської мов із волонтерами різних країн, які є носіями мови.
Для отримання додаткової інформації щодо навчання в Центрі звертайтеся за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66-б (2 навчальної корпус ЗНУ), каб. 110, по телефону (061) 228-75-17 або на сайт: http://sites.znu.edu.ua/child-advance
Центр післядипломної освіти пропонує отримати другу вищу освіту на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня. Отримати другу спеціальність мають змогу і цьогорічні бакалаври, які продовжують навчання за першою спеціальністю. Таким чином, по закінченню навчання за першою спеціальністю слухачі паралельно отримують другу освіту.
Центр пропонує навчання за 15 спеціальностями для підготовки фахівців, ознайомитися з якими можна на сайті ЗНУ: http://www.znu.edu.ua/ukr/university/pidrozdily/fpo. Тривалість навчання за всіма напрямами складає 1 рік, окрім спеціальності «Правознавство» – термін навчання 2 роки. Наприкінці слухачі отримують диплом спеціаліста про перепідготовку з присвоєнням відповідної кваліфікації.
Прийом документів на навчання розпочнеться вже на початку липня. Всі охочі будуть мати можливість подати необхідні для вступу документи.
Додаткову інформацію можна отримати за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 55а (6 корпус ЗНУ), каб. 110, по телефону (061) 228-75-17 або на сайті: http://www.znu.edu.ua/ukr/university/pidrozdily/fpo.

Схожі новини