Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмени Економіко-правничого коледжу ЗНУ здобули перемоги на міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях

21.03.2013 10:55 Спорт змагання

На початку березня в м.Фуджейра (Об’єднанні Арабські Емірати) проходив Чемпіонат Світу з тхеквондо класу G 1. Серед учасників були представники 250 країн світу. До складу національної збірної України увійшли студенти ІІ курсу спеціальності «Фізичне виховання» Економіко-правничого коледжу ЗНУ Владислав Ярмачек (майстер спорту України з тхеквондо) та Максим Домінішин (майстер спорту України міжнародного класу з тхеквондо). Хлопці гідно представили країну на змаганнях – Владислав Ярмачек посів ІІ місце в індивідуальних змаганнях, а в цілому збірна України з тхеквондо посіла ІІ загальнокомандне місце.

Протягом 13-15 березня в рамках обласної спартакіади серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. відбулися змагання з волейболу серед юнаків. Збірна команда коледжу, до складу якої увійшли Михайло Бєлоус, Володимир Коляда, Олександр Лісін, Денис Рузікулов, Олександр Желтоухов, Владислав Хуповка на чолі з капітаном Богданом Трюханом, представляли наш навчальний заклад і посіли 6 місце.
17 березня завершився Чемпіонат України з традиційного ушу в м. Бровари. Студентка ІІ курсу спеціальності «Фізичне виховання» Тетяна Кондратьєва представляла Запорізьку федерацію ушу. У результаті вона отримала «срібло» (традиційний кулак) та два «золота». Як зазначає Тетяна, ці змагання по праву вважаються найбільш видовищними, оскільки включають багато стилів і направлень, а представники різних федерацій демонструють свою майстерність володіння зброєю.
21 березня обласна спартакіада продовжилась змаганнями з плавання в басейні «Славутич». Організатори визначили, що плавці змагатимуться в різних стилях – брас, на спині та вільний стиль. Студенти І-ІІІ курсів Економіко-правничого коледжу ЗНУ спеціальності «Фізичне виховання» показали найкращі результати. Так,Анастасія Жир посіла два І місця на дистанціях 50 м брасом та вільним стилем, Олена Соколова – ІІ місце (50 м вільним стилем), Анастасія Мінакова – два ІІІ місця (50 м вільним стилем та 50 м на спині). Юнаки також не відстали від дівчат – Максим Ледньов посів два I місця (50 м брас, 50 м вільним стилем) і Олександр Легейда – ІІІ місце (100 м вільним стилем). Вітаємо спортсменів та бажаємо успіхів на змаганнях!