Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі ЗНУ розпочалися пробні тестування від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти

26.03.2013 09:00 Університет зовнішнє незалежне оцінювання тренінги

23 березня на базі Запорізького національного університету відбулася перша сесія пробних тестувань із зовнішнього незалежного оцінювання від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти. Цього дня до нашого вишу завітали охочі перевірити рівень своїх знань з української мови та літератури, біології, фізики, всесвітньої історії, однієї з іноземних мов або російської.

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти лише з 2010 року адмініструє Запорізьку область. Однак за такий короткий термін вже налагоджена співпраця між ДпРЦОЯО та нашим вишем. Запорізький національний є базою для проведення зовнішнього незалежного оцінювання, співробітники університету під час проведення ЗНО виступають інструкторами та старшими інструкторами, а завідувач підготовчого відділення ЗНУ Ірина Бакаленко є відповідальною за пункт тестування.
За інформацією Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти з 11 тисяч 298 зареєстрованих осіб на пункти тестування з'явилося 10 тисяч 638 осіб, загальна явка в двох областях склала близько 95 %. Як і в попередні роки, деякі учасники не були допущені до пунктів тестування через запізнення та відсутність у них документів. Серед причин запізнення наявні також випадки помилкового приїзду до пунктів тестування, зазначених у запрошеннях-перепустках друзів та однокласників.
Минулої суботи під час проведення тестувань відбулося експериментальне застосування металошукачів. Організатори з'ясовували, як діятиме такий спосіб перевірки учасників тестування на предмет дотримання ними усіх вимог, висунутих Українським центром оцінювання якості освіти щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання. У ході технологічних перерв було здійснено обхід аудиторій пункту тестування співробітниками міліції із спеціальним обладнанням – металодетектором. У результаті перевірки у одного учасника тестування зафіксовано плеєр, порушнику було заборонено продовжувати тестування та виведено за межі пункту тестування.
30 березня у Запорізькому національному університеті відбудуться пробні тестування ДпРЦОЯО з математики, історії України, хімії, географії та світової літератури.