Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Завершився ХV Міжнародний фестиваль «Студентські жарти-2013»

Завершився ХV Міжнародний фестиваль «Студентські жарти-2013»

26.03.2013 09:29 CТЕМ Центр культурно-масової роботи

У неділю, 24 березня, в ПК «Дніпроспецсталь» відбувся гала-концерт ХV Міжнародного фестивалю СТЕМ-ів «Студентські жарти-2013».
Цей щорічний фестиваль гумору, позитиву та добрих емоцій, організований нашими «сусідами» – Запорізьким національним технічним університетом - підтримали команди з України, Росії, Білорусії. Не міг оминути таку подію і наш виш.

«Запорізький найкращий» представляла збірна команда СТЕМ «ЗНУ», до якої увійшли кращі гравці університету – учасники команд «Запорізька національна збірна», «3,4-2», «Упяточки», «Безысходность». Своїм виступом вони відкривали цьогорічний Фестиваль та одними з перших підкорювали глядачів на сцені ПК «Дніпроспецсталь».
Цікавий сценарний задум нашої команди припав до душі і членам журі, і глядачам: Шерлок Холмс (Дмитро Муринюк) зі своїм незмінним товаришем Доктором Ватсоном (Микита Налівкін) шукали план будівництва Запорізьких мостів, який вкрав професор Джеймс Моріарті. Як результат – овації від запоріжців та перемога в номінації «Кращий актуальний сценарій».
До речі, цього року оцінювали учасників команд такі вельмишановні члени журі: актор театру та кіно, режисер Віктор Андрієнко; російська та українська актриса, клоунеса, учасниця клоунського театру «Каламбур» Тетяна Іванова; актор театру і кіно, режисер Василь Бендас; російський та український артист, клоун, учасник клоунського театру «Каламбур» Вадим Набоков; директор і художній керівник Запорізького муніципального театру танцю, хореограф міжнародного класу Лариса Нєвєрова; сценарист телеканалу «Інтер», ветеран СТЕМівського руху Олег Зима; заслужений артист України Олег Григор’єв; актор програм «Каламбур», «Смешнее чем кролики», «Маски шоу», актор телебачення та кіно Олексій Агоп’ян; креативний продюсер телепроекту «Велика Різниця» та «Дорий Вечір!», головний автор телепроекту «Педанпритулашоу» Сергій Алімов.
Своїми враженнями від Фестивалю поділився Дмитро Муринюк (студент юридичного факультету): «Виступали знову одними з перших, публіка сприйняла нас відразу, адже тематика виступу дуже близька запоріжцям. Усі учасники команди дуже гарно себе проявили! Мені особисто запам’ятався виступ СТЕМ «Будильник» (ЗНТУ), які, не зважаючи на погані погодні умови (вони ледь вибралися із засніженої столиці!), взяли участь у «Студентських жартах», за що й отримали перемогу в номінації «За екстремальну участь!». Нам усім настільки сподобався Фестиваль, що ми вже почали готуватися до наступного!». До слів товариша по команді приєднався Микита Налівкін (студент філологічного факультету): «Вдячний усім, хто підтримував нашу команду – і під час конкурсних днів, і на гала-концерті! Дуже радий, що брав участь у такому чудовому заході! Від усієї команди хочу подякувати адміністрації Запорізького національного університету в особі ректора Миколи Фролова за підтримку, та Центру культурно-масової роботи ЗНУ в особі директора Юлії Янько – за розуміння і мотивацію. Також хочу відзначити впевнену гру наших дівчат-першокурсниць – Анастасії Подольської (студентка факультету журналістики) та Ганни Швидкої (студентка юридичного факультету)!»

Андрій Бондаренко,
художній керівник ЦКМР ЗНУ

Схожі новини