Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ відбувся семінар-практикум для вчителів

На юридичному факультеті ЗНУ відбувся семінар-практикум для вчителів

26.03.2013 10:49 Все Факультети Юридичний Семінар-практикум захід

25 березня на базі юридичного факультету Запорізького національного університету відбувся щорічний науково-методичний семінар-практикум на тему «Інновації у викладанні правничих дисциплін та підготовці учнів (слухачів) до участі у рейтингових конкурсних правничих заходах». Захід був організований для вчителів загальноосвітніх шкіл, а також викладачів вищих навчальних закладів I – II рівнів акредитації, які забезпечують викладання дисциплін «Основи правознавства»

Мета семінару - ознайомлення вчителів загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів із новітньою методикою викладання дисципліни «Основи правознавства», зі змістом новітніх нормативно-правових актів, юридичної публіцистики, навчальних та наукових джерел, надання навичок використання інноваційних форм викладання дисципліни та перевірки знань учнів, підготовки наукових конкурсних робіт. Участь у заході взяли проректор із науково-педагогічної та навчальної роботи Запорізького національного університету Наталія Грозовська, декан юридичного факультету ЗНУ Тетяна Коломоєць та заступник директора Запорізької гімназії № 11 Запорізької міської ради Ірина Романютенко.
Захід відбувався у форматі майстер-класів за участю представників ЗНУ та організаторів учнівської олімпіади з «Основ правознавства» й обласного туру Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових учнівських робіт МАН України. Під час заходу були розглянуті наступні актуальні теми: «Правовий статус іноземців та біженців в Україні», «Новели в кримінальному законодавстві України», «Актуальні питання впровадження нового КПК», «Адміністративне право: оновлена парадигма викладання у загальноосвітніх, спеціалізованих школах та ВНЗ I – II рівня акредитації», «Державні програми забезпечення житлом» та інші.
Також захід передбачав огляд новітньої навчальної літератури з основ правознавства у Науковій бібліотеці ЗНУ.

Ксенія Назаренко