Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До ЗНУ завітали учасники Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

26.03.2013 11:16 Все Факультети Філологічний Університет філологічний факультет профорієнтаційна діяльність

25 березня до Запорізького національного університету завітали старшокласники Київської, Полтавської, Рівненської та Херсонської областей – учасники ІІІ Всеукраїнського туру олімпіади з української мови та літератури, який цього року проходить у нашому місті. Вони зустрілися з викладачами і студентами філологічного факультету, також для гостей влаштували екскурсію студмістечком ЗНУ та його музеями.

Як зазначила декан філологічного факультету Тамара Хом’як, ця зустріч відбулася за ініціативи професорсько-викладацького складу факультету. Вони звернулися до доцента Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Галини Корицької з пропозицією - включити до екскурсійної програми, розробленої для учасників олімпіади, візит до нашого університету.
Перед старшокласниками виступила завідувач підготовчого відділення Ірина Бакаленко, яка розповіла про структуру нашого університету, його досягнення та можливості, які відкриваються перед випускниками провідного державного вищого навчального закладу нашого регіону.
У своєму виступі декан філологічного факультету Тамара Хом’як більш детально зупинилася на особливості навчання на філологічному факультеті та наукових здобутках його студентів. Також Тамара Володимирівна звернула увагу присутніх на те, що в наступному навчальному році на факультеті відкриваються дві нові спеціальності -«Переклад (українсько-російсько-болгарський) і «Переклад (українсько-російсько-польський)».
Із гостями факультету поспілкувалася й аспірантка першого року навчання, випускниця філологічного факультету Марія Черняєва, яка свого часу теж перемогла у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури. Вона привітала школярів, відзначивши, що всі вони, дійшовши до третього туру, можуть вважати себе переможцями, і побажала їм успіхів у навчанні та вдалого вибору вищого навчального закладу.
Також для учасників олімпіади влаштували невелику концертну програму: своїми виступами присутніх порадували «зірки» філологічного факультету Микола Білик, Вікторія Теодорова, Юлія Данилюк й Олексій Ворожеєв, які виконали відомі народні й естрадні пісні.
Для учасників олімпіади та їх вчителів влаштували екскурсію студентським містечком нашого університету та його музеями. Також учасникам заходу подарували диски та книги, пов’язані з історією нашого університету та методичні посібники з вивчення української мови та літератури.
На гостей університету зустріч із його викладачами і студентами, а також екскурсія справили велике враження. Вони щиро подякували організаторам заходу.

Таміла Тарасенко