Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ обговорили методики викладання в сучасному коледжі

26.03.2013 14:38 Молода наука секція теорії та практики педагогіки вищої школи інноваційних технологій і Болонського процесу у сучасному коледжі

25 березня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету в рамках V науково-практичної конференції студентів і молодих учених «Молода наука-2013» відбулося робоче засідання секції теорії та практики педагогіки вищої школи, інноваційних технологій і Болонського процесу в сучасному коледжі.

Другий рік поспіль у рамках конференції «Молода наука» проводиться засідання секції для викладачів коледжу. Роботу секції очолив кандидат педагогічних наук, доцент Андрій Андрєєв, секретарем секції виступила викладач української мови та літератури ЕПК ЗНУ Олена Артеменко.
Під час засідання свої доповіді представили директор ЕПК Олена Грибанова та 7 викладачів коледжу: викладачі іноземної мови Лілія Аполонова та Юлія Калмиш, викладач української мови та літератури Олена Артеменко, викладач інформатики Інна Кирилова, викладач історії Максим Носик.
Також на захід завітали голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Ольга Учуєва та викладачі колледжу - Дар’я Зикіна, Яна Яценко, Дарія Хоміцька, Інна Оленченко та Анна Дорофєєва.
Олена Грибанова представила присутнім доповідь на тему «Визначення місця ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України у системі Болонського процесу». Вона розповіла про реорганізацію навчальних закладів I – II рівнів акредитації згідно з європейськими вимогами Болонського процесу. Також відзначила переваги навчання саме в таких закладах: великий обсяг практичних робіт та занять, попит на випускників коледжів на ринку праці. Доповідь викликала велике зацікавлення присутніх та численні запитання. Також інтерес слухачів привернула доповідь секретаря секції Олени Артеменко «Розвиток мотивації студентів до науково-дослідницької діяльності». Вона визначила найголовніші методи, які стимулюють студентів до науково-дослідницької діяльності – емоційний, пізнавальний, вольовий, соціальний та інші.
Усі викладачі учасники секції за бажанням мають можливість надрукувати свої роботи у збірнику наукових праць студентів, аспірантів та викладачів ЗНУ.

Ксенія Назаренко