Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося засідання секції юридичних дисциплін

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося засідання секції юридичних дисциплін

25.03.2013 14:53 Молода наука секція юридичних наук

22 березня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету в рамках V науково-практичної конференції студентів і молодих учених «Молода наука-2013» відбулося робоче засідання секції юридичних дисциплін.

Роботу секції очолила викладач ЕПК Дарья Омельченко. До складу журі секції також увійшли викладачі коледжу Андрій Грушанський, Максим Носик та Олександра Данілкіна.
Під час засідання свої доповіді представили 16 студентів ЕПК різних спеціальностей. За результатами роботи секції найкращими доповідями були визнані дослідження студентки першого курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Тетяни Веклич на тему «Діяльність колекторських установ на території України» та студентки третього курсу спеціальності «Правознавство» Христини Шемет «Кримінально-правова характеристика об’єктивної сторони фальшивомонетництва». До друку в збірнику наукових праць студентів, аспірантів і молодих учених ЗНУ будуть рекомендовані роботи Максима Губського «Проблематика повної матеріальної відповідальності водіїв транспортних засобів у сфері перевезень вантажу», Максима Бурдюги «Торгівля людьми в Україні: проблема, що поширюється», Ольги Гоздек «Історіографія дослідження системи органів протидії корупції в Україні», Станіслава Ульяненка «Кримінально-правова характеристика
злочинів з використанням платіжних карток», Марії Кравченко «Кримінально-правова характеристика об’єктивної сторони корупційного діяння», Альони Лепської «Доказова база при порушенні прав інтелектуальної власності в мережі Інтернет», а також Христини Шемет і Тетяни Веклич.
Комісія засідання секції юридичних дисциплін відзначила високий рівень підготовки студентів до конференції.
Найактивніші учасники будуть нагороджені подяками ректора ЗНУ, а також отримають грамоти від керівництва коледжу.

Ксеніія Назаренко

Схожі новини