Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка філологічного факультету ЗНУ посіла ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з російської мови та літератури

Студентка філологічного факультету ЗНУ посіла ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з російської мови та літератури

27.03.2013 12:59 Все Факультети Філологічний Університет філологічний факультет олімпіада перемога

19-22 березня у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з російської мови та літератури. У ньому взяли участь 38 студентів із 29 вищих навчальних закладів України. Запорізький національний університет на заході представила студентка п’ятого курсу філологічного факультету (напрям підготовки «Російська мова та література») Анна Бабаніна. За результатами змагання Анна була відзначена Дипломом ІІ ступеня.

Уже не перший рік наші студенти виборюють призові місця в цьому змаганні. Минулого року Анна повернулася із Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури з Дипломом І ступеня.
Цього року олімпіаду провели за підтримки Камя’нець-Подільського виконавчого комітету міської ради, Російського культурного центру в м. Хмельницькому, Генерального консульства Російської Федерації в м. Львові, Представництва Росспівробітництва, Дома російського зарубіжжя ім. А. Солженицина (м. Москва), Народного депутата України Володимира Мельниченка.
Конкурсні змагання між кращими знавцями російської філології серед українських студентів проходили у три тури: письмова робота з російської мови, робота з російської літератури (письмово), захист наукової роботи.
За словами самої Анни Бабанової, усіх учасників олімпіади зустріли дуже гостинно. Завдяки турботі оргкомітету заходу, у вільний від напруженої наукової роботи час, на гостей міста чекала цікава культурна програма: зустріч із членом Союзу письменників Росії Сергієм Гловюком, екскурсія пішки Старим містом, концерт, екскурсія до музею історії університету та до навчально-наукової лабораторії етнології, також автобусна екскурсія в Хотинську фортецю.

Філологічний факультет

Схожі новини