Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики ЗНУ обрали нових лідерів студентського самоврядування

На факультеті журналістики ЗНУ обрали нових лідерів студентського самоврядування

28.03.2013 10:25 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

26 березня на факультеті журналістики ЗНУ відбулися вибори нового керівника студентського самоврядування. За результатами голосування у виборах перемогла Ая Андрух.

Оскільки колишній голова Антон Осадчук переміг у виборах голови Студради університету, Марина Курінна тимчасово виконувала його обов’язки. Впродовж місяця відбувалась передвиборча підготовка, розробляли свої програми. 25 березня відбулись дебати між кандидатами на пост голови Студентської ради факультету журналістики. Свої програми представили дві студентки: Ая Андрух (2 курс, напрям підготовки «Реклама та PR») і Катерина Майборода (1 курс, напрям підготовки «Журналістика»).
Катерина під час презентації своєї програми обіцяла дбати про «бренд» журфаку, ввести щомісячне звітування студентської ради. У свою чергу Ая запропонувала створити «СРФЖ TV», а також внесла ініціативу щодо викладання іноземної мови для студентів журфаку протягом 4 курсів. Присутні могли поставити запитання по програмах кандидатів і таким чином визначитися зі своїм голосом на виборах.
26 березня відбулись вибори Голови студради факультету. Координував роботу Антон Осадчук. Представники від кожної групи зареєструвались і отримали мандати. Із 38 членів на виборах були присутні 33, а отже засідання виявилось легітимним.
Заступник декана з виховної роботи Наталія Тяпкіна привітала кандидатів і членів виборів: «Приємно, що до лав студентської ради прийдуть нові сили. Також хочеться подякувати команді студради минулого скликання за плідну роботу!». Вона закликала студентів голосувати виважено. Також до присутніх звернувся асистент кафедри видавничої справи та редагування Юрій Костюк. Він побажав переможниці виборів організувати роботу самоврядування таким чином, щоб пошукові системи в мережі Інтернет видавали посилання на сайти факультету в перших рядках.
Також голова Студради ЗНУ Антон Осадчук представив присутнім нового керівника прес-служби факультету журналістики, студентку 2 курсу Марину Галич.
Після обрання секретаря та затвердження лічильної комісії присутні прослухали звіт виконуючої обов’язки голови студради Марини Курінної. Після виступів кандидаток члени виборчого засідання проголосували за одну із кандидатур, а лічильна комісія підрахувала голоси. Із відривом у 9 голосів у виборчих перегонах перемогла Ая Андрух. Адміністрація факультету щиро вітає Аю Андрух із обранням на посаду голови студради факультету, бажає їй натхнення, креативності, виваженості у прийнятті рішень новій команді та особисто Аї!

Марина Галич,
голова прес-служби факультету журналістики

Схожі новини