Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні журналісти обговорили тенденції розвитку радіо

Майбутні журналісти обговорили тенденції розвитку радіо

28.03.2013 10:55 Все Факультети Журналістики Майстер-клас факультет журналістики

27 березня на базі факультету журналістики Запорізького національного університету відбувся майстер-клас за участю літературного редактора радіо «Ностальжі» Ростислава Дягілева.

Захід було організовано для студентів III – IV курсів факультету журналістики спеціалізації «Радіожурналістика». Також на майстер-класі були присутні викладачі радіожурналістики ЗНУ Павло Мірошниченко та Юлія Любченко.
Зустріч відбувалась у форматі діалогу – всі охочі мали змогу поставити запитання гостеві.
Ростислав Дягілев має сімнадцятирічний стаж роботи на радіо, тому його досвід дуже зацікавив студентів. Він розповів про процеси трансформації радіомовлення, направлені на задоволення потреб аудиторії, відповідність її інтересам; про незаперечні переваги, властиві цьому ЗМІ; зупинився на питаннях комерційних аспектів у роботі радіо та конкурентної боротьби за слухача та ін.
На прикладі програм «Не формат» та «Версія 2.0» Ростислав розповів про «слизькі моменти» прямого ефіру, визначення рівня професіоналізму та авторські амбіції. Особливу зацікавленість у присутніх викликали питання створення авторських передач, підбір матеріалу, неприйняття аудиторією виробленої продукції, неадекватна поведінка під час прямих ефірів та можливості її уникнення. Увагу студентів привернуло питання ідеальної аудиторії. На думку Ростислава як директора, ідеальна аудиторія – це платоспроможна, як автора та ведучого – розуміюча.

Ксенія Назаренко

Схожі новини