Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ відбулося обговорення теми «Електронне урядування в Україні»

На юридичному факультеті ЗНУ відбулося обговорення теми «Електронне урядування в Україні»

29.03.2013 09:35 Все Факультети Юридичний юридичний факультет

У рамках вивчення навчальної дисципліни – «Інформаційна політика» члени Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету ЗНУ провели обговорення теми «Електронне урядування в Україні». Модератором заходу виступив голова НТСА юридичного факультету ЗНУ Олександр Коломоєць.

На початку зібрання до учасників звернулася професор, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць. Вона зазначила, що запропонована для обговорення тема є дуже актуальною в процесі надання адміністративних послуг органами державної влади. Також зі вступним словом до студентів юридичного факультету звернувся запрошений гість заходу – к. ю. н., доцент кафедри загальноправових дисциплін Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Віктор Поліщук. У своєму виступі він розглянув питання впливу реформаційних процесів на розвиток електронного урядування в Україні.
Свою доповідь також представила к. ю. н., викладач кафедри конституційного та трудового права ЗНУ Наталія Бровченко. У своєму виступі вона зупинилася на історії розвитку електронного урядування та місці України в цьому аспекті на міжнародній арені.
Також участь в обговоренні взяли магістри юридичного факультету ЗНУ. Першою із доповіддю виступила студентка ІІІ курсу юридичного факультету ЗНУ Юлія Шульга. Вона окреслила окремі питання розвитку електронного урядування в системі органів державної влади України, основну мету та перспективи впровадження інформаційних технологій в нашій державі. До обговорення цієї тематики долучилася й студентка того ж курсу Марина Бур'ян. Вона представила доповідь на тему «Правовий аналіз ЗУ «Про адміністративні послуги»». Доповідачка зосередила увагу присутніх на тому, що надання таких послуг є важливим аспектом у розвитку та доступності електронного урядування в Україні.
Про актуальні проблеми реалізації електронного урядування в Україні доповіла студентка ІІІ курсу Ганна Ревкова. Змістовні доповіді також представили студенти ІІІ курсу Ярослав Гаврилов («Електронне урядування в зарубіжних країнах»), Олександра Маслова («Електронне урядування в системі органів місцевого самоврядування м. Запоріжжя») та ін.
Наприкінці зустрічі перед присутніми виступив голова НТСА юридичного факультету Олександр Коломоєць. Від імені Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету ЗНУ він висловив вдячність декану Тетяні Коломоєць та викладачу Наталії Бровченко за підтримку при організації та проведенні наукового зібрання.

Олександр Коломоєць,
голова НТСА юридичного факультету

Схожі новини