Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмени Економіко-правничого коледжу ЗНУ в черговий раз довели свою високу майстерність

Спортсмени Економіко-правничого коледжу ЗНУ в черговий раз довели свою високу майстерність

29.03.2013 13:53 Економіко-правничий коледж

У середині березня в столиці Турції Стамбулі проходив перший чемпіонат світу з Муей-тай серед юніорів. У складі юніорської збірної України виступав студент ІІ курсу спеціальності «Фізичне виховання» Дмитро Олійник у ваговій категорії до 67 кг. У фіналі Дмитро провів бій з російським спортсменом Магомедом Амирхановим, але, на жаль, фортуна була не на боці нашого бійця і в результаті Дмитро Олійник став срібним призером першого Чемпіонату Світу з Муей-тай.

23 березня в м. Києві проходила ІV Олімпіада бойових мистецтв. Ці змагання занесені до «Книги рекордів України» як наймасштабніший міжнародний спортивний захід бойових мистецтв в України. У міжнародній Олімпіаді взяли участь представники більше ніж з 25 держав світу. Почесним гостем турніру був стронгмен Василь Вірастюк. Представник ЗНУ - студент ІІІ курсу ЕПК спеціальності «Фізичне виховання» Ігор Шмельов гідно представив рідне місто у змаганнях з хортингу. За результатами змагань він посів ІІІ місце у розділі змагань «двобій» вагової категорії 75-82 кг.
23-24 березня в м. Суми відбувся Всеукраїнський турнір з естетичної гімнастики «Грація-2013». Участь у змаганнях взяли більше ніж 350 гімнасток із різних регіонів України, а також з Росії, Білорусії і Молдови. Студентка ІІІ курсу спеціальності «Фізичне виховання» Ганна Янцен у складі команди Запорізької області «Vivend» посіла І місце в загальній турнірній таблиці.
З 22 по 28 березня в м. Бровари відбувся чемпіонат України з гандболу серед юнаків 1996-97 р.н. Команда «ЗТР», до складу якої увійшов студент ІІ курсу спеціальності «Фізичне виховання» Михайло Бєлоус, виборола І місце, отримавши вже не перший титул чемпіону України з гандболу.
28 березня в рамках обласної спартакіади серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. проводились змагання з гірьового спорту. Студенти Владислав Воротков, Максим Дрожак, Володимир Щетинін, Віталій Бондаренко, Микола Яковлєв, Олексій Заріпов гідно представили Економіко-правничий коледж ЗНУ. Хлопці на рівні змагалися з чемпіонами України, спортсменами-професіоналами з м. Оріхів та м. Дніпрорудний. Порівняно з минулим роком студенти коледжу значно покращили свої результати.

Олександра Данілкіна

Схожі новини