Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет іноземної філології ЗНУ приймає професора з Канади

Факультет іноземної філології ЗНУ приймає професора з Канади

01.04.2013 14:36 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології міжнародна конференція

29 березня на факультет іноземної філології Запорізького національного університету завітав професор університету м. Онтаріо (Канада), філолог та лінгвіст Ерос Корраза. Він проведе цикл лекцій та практичних занять англійською та іспанською мовами для студентів факультету іноземної філології нашого вишу, а також візьме участь у VI Міжнародній конференції «Іноземна філологія у XXI столітті», що відбудеться 5-6 квітня на базі ФІФ.

Першу лекцію «Проблеми когнітивної аномастики» для докторантів, аспірантів та викладачів факультету іноземної філології пан Ерос провів у п’ятницю, 29 березня.
Сьогодні професор Ерос Корраза спілкувався зі студентами кафедри викладання другої іноземної мови, а саме, іспанської. Головна тема зустрічі - актуальні проблеми студентської освіти та розвиток гуманітарних наук.
Завтра планується проведення наступної лекції для студентів кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови.
Також сьогодні відбулася зустріч професора Ероса Коррази та к.ф.н., доцента, декана факультету іноземної філології Галини Морошкіної з журналістом регіонального телеканалу ТВ-5 Денисом Солдаткіним. Пан Корраза розповів про мету свого приїзду до України, зокрема нашого вишу, та отримав запрошення разом із фахівцями факультету іноземної філології взяти участь у передачах телеканалу.

Ксенія Назаренко

Схожі новини