Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Генеральний директор ВАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма провів майстер-клас для студентів ЗНУ

Генеральний директор ВАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма провів майстер-клас для студентів ЗНУ

03.04.2013 10:06 майстер-клас

2 квітня в Запорізькому національному університеті генеральний директор ВАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма провів майстер-клас для студентів та викладачів нашого вишу. Представники факультетів соціології та управління, юридичного, економічного, менеджменту, журналістики та біологічного факультету дізналися про основні етапи кар’єри Ростислава Ігоровича, про сучасне становище металургійного комбінату «Запоріжсталь» та про перспективи його розвитку, а також поставили запитання щодо різних аспектів діяльності цього підприємства.

Представляючи аудиторії почесного гостя університету, ректор ЗНУ, професор Микола Фролов зазначив, що ця зустріч буде цікава як студентам, так і викладачам, адже комбінат «Запоріжсталь» є, без перебільшення, легендарним підприємством, яке відіграє важливу роль у житті нашого регіону. Він висловив сподівання, що зустріч із Ростиславом Шурмою, який у 29 років зміг очолити такий промисловий гігант, буде змістовною та корисною. «Така кар’єра, без сумніву, не може не зацікавити студентів як приклад для наслідування», - зазначив Микола Олександрович.
Також Микола Олександрович представив менеджера зі зв’язків із громадськістю компанії «СКМ» Ірину Соболь. Саме ця компанія є розробником соціальної програми «Сучасна освіта», у рамках якої реалізується проект «FormulaS» - цикл майстер-класів від успішних людей для студентів вишів.
Ростислав Ігорович відразу запропонував відійти від формату лекції, обравши форму інтерактивного спілкування, тож теми для його виступу запропонували присутні у залі. Він розповів про основні етапи своєї кар’єри, у тому числі, про досвід роботи у філії міжнародної компанії, у відомій консалтинговій фірмі та компанії «СКМ».
Можна з впевненістю сказати, що діалог відбувся. Студенти, викладачі та керівники структурних підрозділів університету зверталися до гостя з різними питаннями. Їх цікавили секрети успішного кар’єрного росту Ростислава Шурми, практичні поради на шляху до вибору своєї професії, перспективи розвитку комбінату «Запоріжсталь», і, навіть, якою літературою він цікавиться і що може порадити читати студентам.
Ростислав Шурма відразу зазначив, що на всі питання він відповідатиме відверто.
Учасники зустрічі дізналися проплани розвитку комбінату, у тому числі, про побудову конвенторного цеху, можливі шляхи вирішення екологічних проблем, пов’язаних із діяльністю комбінату, головні аспекти соціальної політики підприємства тощо. Також він наголосив, що «Запоріжсталь» уже в цьому році планує збільшити в 1,5 рази кількість практикантів, які зможуть пройти стажування на базі підприємства. Він пообіцяв, що протягом кількох тижнів студентам нададуть інформацію щодо контактів, за якими можна звертатися з приводу проходження практики. Також Ростислав Ігорович запевнив, що найближчим часом може бути вирішене питання про можливість співпраці з науково-дослідною частиною нашого вишу щодо впровадження у виробництво наукових розробок.
Генеральний директор ВАТ «Запоріжсталь» поділився зі студентами своєю формулою успіху, однак підкреслив, що у кожного має бути свій шлях, треба лише чітко визначитися, чого хочеш досягти і наполегливо йти до своєї мети. На питання щодо його пріоритетів, Ростислав Шурма зізнався, що протягом життя вони не раз змінювалися. Однак на сьогодні його мотивують не матеріальні цінності, а бажання змінити світ і життя людей на краще.
Наприкінці зустрічі Микола Фролов подякував гостю університету за відверте і цікаве спілкування та подарував йому на згадку ювілейну книгу Запорізького національного університету.

Таміла Тарасенко

Схожі новини