Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо учасників та переможців зонального туру Обласного конкурсу патріотичного спрямування «Спадщина»!

16.04.2013 10:10 Конкурс "Спадщина"

12 квітня 32 студенти Запорізького національного університету - учасники вокальної студії «Кантилена» Центру культурно-масової роботи ЗНУ - взяли участь у Запорізькому зональному турі Обласного конкурсу патріотичного спрямування «Спадщина».

Наші вокалісти у трьох номінаціях стали дипломантами та лауреатами різних ступенів :
- у номінації «Військово-патріотична пісня» лауреатом 3 ступеня стали Катерина Лебідь (студентка факультету іноземної філології) та Ігор Лющанський (студент юридичного факультету), лауреатом 2 ступеня - Олексій Ворожеєв (студент філологічного факультету), лауреатом 1 ступеня - Микола Білик (студент філологічного факультету);
- у номінації «Сучасно-патріотична пісня» лауреатом 2 ступеня стала Юлія Данилюк (студентка філологічного факультету);
- у номінації «Українська народна пісня» лауреатом 2 ступеня стала Євгенія Науменко (студентка факультету журналістики), лауреатом 1 ступеня - Маргарита Піун (студентка економічного факультету).
Нагадуємо, що фінальний етап конкурсу та нагородження переможців відбудеться 19 квітня. Бажаємо нашим лауреатам перемоги!