Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запрошує виставка «Таланти гуртожитку»

Запрошує виставка «Таланти гуртожитку»

16.04.2013 11:27 відділ виховної роботи гуртожиток

15-19 квітня на базі гуртожитку №3 Запорізького національного університету триває виставка художніх виробів студентів. Організатори заходу – відділ виховної роботи і студентська рада гуртожитку – запрошують всіх охочих завіти до холу гуртожитку і на власні очі переконатися, наскільки талановиті студенти навчаються в нашому виші.

За словами провідного фахівця відділу виховної роботи Тетяни Баланюк, виставка «Таланти гуртожитку» проходить у нашому університеті вже вдруге. Цього разу в ній взяли участь 39 студентів. Представлені експонати дуже різноманітні: малюнки, виконані в різних техніках, вироби з дерева, соломи, тканини, бісеру, вишивання, плетіння тощо.
Дехто з учасників представив відразу кілька авторських робіт. Так Еліна Бажнова з біологічного факультету представила на виставці 6 виробів із тканини, а Ольга Охонька – представниця того ж факультету - надала до оргкомітету дві вишивки, зроблені бісером, і 4 деревця, сплетених із того ж матеріалу. Свої таланти вирішили продемонструвати і студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ. Так, Сергій Омельченко представив роботи, виконані у техніці різьби по дереву.
Виставка викликала великий інтерес у мешканців гуртожитку. Дехто з них до цього і не здогадувався про мистецькі захоплення своїх сусідів.

Таміла Тарасенко

Схожі новини