Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент факультету фізичного виховання ЗНУ - призер VII Олімпіади з бойових мистецтв «Схід-Захід»

Студент факультету фізичного виховання ЗНУ - призер VII Олімпіади з бойових мистецтв «Схід-Захід»

17.04.2013 13:26 Все Факультети Фізичного виховання Олімпіада Притула

Протягом 10-14 квітня у російському місті Санкт-Петербурзі проходила VII Олімпіада з бойових мистецтв «Схід-Захід». Близько 9 тисяч спортсменів із 56 країн взяли участь у змаганнях із 36 видів бойових мистецтв. Українські спортсмени дуже вдало виступили на Олімпіаді, отримавши 18 медалей різного ґатунку.

Збірну команду України представляв студент 4 курсу факультету фізичного виховання ЗНУ Олександр Захожий, який отримав золоту медаль у найбільш престижному виді - «Вільний стиль», а також срібну медаль у виді «Рукопашний бій козаків «Рубка». Олександр тренується під керівництвом викладача кафедри теорії та методики фізичної культури і туризму, представника Міжнародної конфедерації бойових мистецтв Олександра Притули, якого під час Олімпіади було нагороджено медаллю «За заслуги в боевых искусствах». Вітаємо переможця та його тренера з перемогою та бажаємо подальших спортивних успіхів в ім’я України та рідного університету.

Схожі новини