19 квітня в Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара відбувся фінал 12 обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина».
Представники ЗНУ - учасники вокальної студії «Кантилена» Центру культурно-масової роботи ЗНУ- Микола Білик (студент філологічного факультету ) та Маргарита Піун (студентка економічного факультету),
які минулого тижня стали переможцями зонального туру обласного конкурсу патріотичного спрямування «Спадщина», гідно виступили й у фіналі конкурсу. Маргарита отримала перемогу в номінації «Глядацькі симпатії», а Микола виборов гран-прі.
Вітаємо наших студентів та керівника вокальної студії «Кантилена» Наталію Пиріг із перемогою!
Усім дипломантам та лауреатам конкурсу бажаємо творчих успіхів та зростань!
Андрій Бондаренко,
художній керівник ЦКМР ЗНУ

