Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ відбулися звітно-виборчі збори осередку Ліги студентів АПУ

На юридичному факультеті ЗНУ відбулися звітно-виборчі збори осередку Ліги студентів АПУ

16.05.2013 09:40 Все Факультети Юридичний Ліга студентів Асоціації правників України Юридичний факультет

15 травня на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулися звітно-виборчі збори Запорізькому осередку Ліги студентів АПУ.

Першим питанням порядку денного стала презентація проекту керівника напрямку роботи «брейн-ринги, семінари, конференції» Євгена Артьомова. Головна мета проекту – регулярне проведення семінарів на загальну тему «Практика Європейського суду з прав людини». Євген запропонував залучити до організації та проведення семінарів викладачів та, за можливості, юристів-практиків. Кожен із семінарів буде присвячений певному праву, гарантованому Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод. Після відповідей на питання, що стосувалися запропонованого проекту, він був одноголосно схвалений.
Голова Запорізького осередку Дмитро Супрун оголосив про свою відставку з посади. Члени осередку подякували голові за ефективну роботу протягом навчального року. Дмитро Супрун запропонував кандидатам на посаду голови осередку озвучити свої програми діяльності та розповісти про себе.
Першим виступив кандидат на посаду голови осередку Дмитро Калниш. У своїй програмі він наголосив на необхідності участі студентів у всеукраїнських заходах; взаємодопомоги студентства; окреслив майбутнє бачення діяльності напрямків своє роботи. Наступним виступив кандидат на посаду Іван Шумейко. Під час свого виступу він зазначив, що головним пріоритетом діяльності осередку має бути якість проведених заходів, а не їх кількість. Також він наголосив на перспективі розширення осередку; окреслив необхідність висвітлення діяльності осередку у ЗМІ. Члени осередку мали можливість поставити питання кандидатам на посаду голови осередку. Після представлення програм Дмитро Супрун оголосив про початок презентації проектів всеукраїнського заходу. Проекти були розроблені кандидатами на посаду голови осередку. Із проектом на тему «Всеукраїнський турнір з публічного адміністрування в екологічній сфері» виступив Іван Шумейко. Далі зі своїм проектом на тему «Всеукраїнські змагання з адміністративно-деліктного права» виступив Дмитро Калниш.
Після презентації проектів голова осередку Дмитро Супрун запропонував присутнім взяти участь у таємному голосуванні за проект всеукраїнського заходу та за кандидатуру нового голови осередку. За підсумками голосування переміг проект Дмитра Калниша «Всеукраїнські змагання з адміністративно-деліктного права». Головою Запорізького осередку Ліги студентів АПУ від 15 травня 2013 року обрано студента 2 курсу Івана Шумейка.
Новообраний голова осередку подякував присутнім за підтримку та оголосив, що посада прес-секретаря осередку відтепер є вільною. На цю посаду одноголосно було обрано Дмитра Калниша. Також у результаті голосування керівником напрямку роботи «центр корпоративних програм» було обрано Вікторію Тимчук.
Також було запропоновано подати кандидатури на посаду першого заступника голови осередку. Єдиним кандидатом на цю посаду був Євген Артьомов, тож його і було обрано.
Вітаємо новобрану команду осередку та бажаємо їй подальшої плідної діяльності!

Юридичний факультет

Схожі новини