Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті ЗНУ провели майстер-класи для вчителів Запорізького регіону

16.05.2013 13:06 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет

16 травня на біологічному факультеті Запорізького національного університету у рамках співпраці з комунальним закладом «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР були проведені майстер-класи для вчителів Запорізького регіону.

На заході були присутні 23 вчителя хімії та біології шкіл Запорізького регіону, а також старший викладач кафедри дидактики та методик навчання природно-математичних дисциплін «Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти» Світлана Дехтяренко.
Декан біологічного факультету, доктор фармацевтичних наук, професор Людмила Омельянчик провела для учасників заходу майстер-клас на тему «Сучасні досягнення в біології та хімії». Також майстер-класи для вчителів провели кандидат біологічних наук, доцент кафедри хімії біологічного факультету Михайло Завгородній («Аналіз пробного ЗНО з біології та хімії») та кандидат біологічних наук, доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології біологічного факультету Олександр Корж («Синтетична теорія еволюції та екологічне виховання»).
Окрім того, декан біологічного факультету Людмила Омельянчик провела для вчителів екскурсію факультетом, ознайомила їх з інноваційними технологіями навчання, матеріально-технічною базою та обладнанням, яке необхідне для навчальної та наукової роботи. Також Людмила Олександрівна провела лекцію на тему «Як працювати з прекурсорами» та провела екскурсію зоологічним музеєм біологічного факультету.

Олена Ярошенко