Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ взяли участь у семінарі «Психологія економічного самовизначення особи і спільноти»

17.05.2013 11:01 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології

16 травня викладачі кафедри практичної психології факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету взяли участь у міжнародному науково-практичному семінарі «Психологія економічного самовизначення особи і спільноти», який відбувся у Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля.

Співорганізаторами семінару виступили Запорізький національний університет (кафедра практичної психології), Інститут соціальної та політичної психології НАПН України (лабораторія психології мас та спільнот), Інститут психотерапії та протидії організаційним проблемам (Італія), Університет Лучіана Блага (Румунія).
Тематика семінару охоплювала різні аспекти цієї досить актуальної проблематики: крос-культурні дослідження економічного самовизначення, економічна свідомість та економічна соціалізація, психологія бідності, психолого-економічні аспекти діяльності організацій, психологічні особливості ставлення до грошей, доходів і заощаджень та ін.
Доповідь завідувача лабораторії мас та спільнот Інституту соціальної та політичної психології, професор Вадима Васютинського була присвячена особливостям ціннісно-орієнтаційного самовизначення осіб, які психологічно тяжіють до бідності.
Виступ генерального директора Cises srl (Італія), доктора філософії в галузі психології Алессандро де Карло стосувався попередження професійного стресу, сприяння організаційного благополуччя та підвищення ефективності діяльності організацій.
Доцент кафедри практичної психології Запорізького національного університету Юлія Паскевська висвітлила проблему управління ефективністю в організації як інтеграції у єдиний та інтерактивний комунікативний простір.

Маріанна Ткалич,
заступник декана СПП з наукової роботи