Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ – переможниця конкурсу молодих журналістів «Нащадки переможців»

Студентка ЗНУ – переможниця конкурсу молодих журналістів «Нащадки переможців»

22.05.2013 14:40 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет конкурс перемога

Нещодавно у приміщенні Запорізької облдержадміністрації відбулося урочисте нагородження переможців та учасників обласного конкурсу молодих журналістів «Нащадки переможців», присвяченого 70-річчю Сталінградської битви. 1 місце у номінації «Ювенальне право – кому це потрібно?» посіла студентка 4 курсу (спеціальність «Мова та література (російська)» Людмила Кваша.

Під час урочистостей нашій студентці вручили диплом переможця конкурсу, літопис та диск із конкурсними роботами. Людмила поділилася своїми враженнями, зокрема розказала, чому саме обрала цю тему: «Ця тема, на жаль, на сьогодні є актуальною. Дитяча злочинність зростає, можливо, через те, що молоді не вистачає батьківської уваги та турботи. Я вже втретє беру участь у цьому конкурсі, але раніше мені не вдавалося посісти призове місце. Я вважаю, що своєю перемогою завдячую педагогам філологічного факультету!»
Викладачі і студенти філологічного факультету вітають Людмилу Квашу з перемогою та бажають подальших успіхів у творчості та навчанні!

Кафедра російської філології

Схожі новини