21 травня студентська рада юридичного факультету Запорізького національного університету завітала до Дитячого реабілітаційного центру «Джерело».
Студенти подарували дітям іграшки, книги, а реабілітаційному центру – канцелярські приналежності. Такий благодійний захід на юридичному факультеті відбувається вже не вперше. Члени волонтерського сектору постійно відвідують вихованців дитячих закладів із новими виставами.
Діти отримали позитивні емоції та незабутні враження від візиту гостей. Адміністрація Дитячого реабілітаційного центру «Джерело» висловила подяку юридичному факультету ЗНУ за співпрацю та проявлену благодійність.
Іван Шумейко,
голова медіа-сектору студради юридичного факультету

