Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка юридичного факультету ЗНУ взяла участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з української мови

Студентка юридичного факультету ЗНУ взяла участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з української мови

29.05.2013 16:36 Все Факультети Юридичний юридичний факультет олімпіада

8-9 квітня в м. Одесі на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського проходив другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова». Участь в олімпіаді брали представники вишів із різних областей України. Наш університет представляла студентка 2 курсу юридичного факультету Ксенія Панкратова.

Олімпіада проходила в два етапи. Перший тур - написання письмової роботи на одну із запропонованих тем. Після першого етапу учасники мали можливість взяти участь в екскурсії бібліотекою університету «Залами старовинної книги».
Під час другого етапу учасникам було запропоновано вирішити тестові завдання відкритого та закритого типу. Більшість учасників відзначили, що завдання були досить складними. Після другого туру відбулося підбиття підсумків олімпіади.
У результаті напруженої боротьби Ксенія Панкратова посіла І місце в номінації «Найкращий граматист» та була нагороджена відповідною грамотою.
Вітаємо студентку юридичного факультету з перемогою, бажаємо подальших успіхів та звершень.

Іван Шумейко,
голова медіа-сектору студради юридичного факультету

Схожі новини