Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Серед переможців програми «Завтра.UA» - 6 студентів ЗНУ

Серед переможців програми «Завтра.UA» - 6 студентів ЗНУ

30.05.2013 09:37 Наукове товариство студентів та аспірантів наука перемога

25-27 травня в Києві проходив 6 молодіжний форум стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука, який цього року мав назву «Від ідеї до дії» («From idea to Action»). Учасниками форуму традиційно стали понад 300 переможців щорічного загальнонаціонального конкурсу, відібрані експертною комісією з понад 1900 кандидатів із усієї України. Серед переможців – 6 студентів Запорізького національного університету.

Четверту позицію в рейтингу Програми посів студент економічного факультету Олексій Міняйло (науковий керівник – професор Алла Череп). Третій рік поспіль стипендіатами Програми стали студент факультету іноземної філології Богдан Корнелюк (науковий керівник – професор Наталія Торкут) та студентка філологічного факультету Юлія Гринь (науковий керівник – професор Ірина Павленко). Перемогу також здобули студентка факультету журналістики Юлія Стець (науковий керівник – асистент Інна Стащук) та представниці факультету іноземної філології Марія Сільчук (науковий керівник – доцент Катерина Ружин) і Дар’я Левченко (науковий керівник – Дар’я Лазаренко).
Упродовж трьох днів роботи Форуму стипендіати програми «Завтра.UA» мали змогу випробувати на практиці механізми створення стартапів, перевірити власні ідеї на життєздатність, а також довести їх до стадії бізнес-моделі та прототипу. Почесними гостями Форуму стали Перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов і відомий фізик-теоретик, футуролог Мічіо Каку. Серед запрошених менторів, які допомагали командам протягом трьох днів роботи Форуму, були відомі представники бізнесу, громадські діячі, а також засновники успішних стартапів - директор Google в Україні Дмитро Шоломко, заступник директора МБФ «Відродження» Інна Підлуська, партнер «EastLabs» Кен Лівер, генеральний директор «News Front PR Agency» Володимир Дегтярьов, операційний директор «Ciclum» Роман Хміль та інші.
Упродовж трьох днів Форуму ментори консультували учасників, виступали перед ними з мінілекціями, а також ділились з ними власним досвідом та своїми секретами успіху.
27 травня відбулося урочисте нагородження цьогорічних стипендіатів. Під час церемонії нагородження засновник програми Віктор Пінчук зазначив: «Ідея – це майже все. Нереалізована ідея – це майже нічого. Це дуже важливо розуміти. На ідеї космічного кораблю неможливо полетіти у космос. Ідею комп’ютера неможливо поставити на стіл та користуватися нею. У сучасному світі від задуму до його реалізації повинні проходити лічені миті. І для цього у вас все є».
Нагадаємо, що переможці Програми отримуватимуть впродовж року стипендію у розмірі 940 грн. Наступний конкурсний добір «Завтра.UA» стартуватиме цієї осені.

Світлана Доброскок,
координатор «Завтра.ua» в ЗНУ,
провідний фахівець науково-дослідної частини

Схожі новини