Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ легкоатлетичним кросом відзначили Всеукраїнський Олімпійський день

Студенти ЗНУ легкоатлетичним кросом відзначили Всеукраїнський Олімпійський день

03.06.2013 12:22 Все Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання

1 червня у Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» відбулося свято спорту «Олімпійський день». Старт Всеукраїнського Олімпійського дня був даний у минулі вихідні в Києві. Цього року спортивний захід присвячений не лише заснуванню Міжнародного Олімпійського Комітету, а й 100-річчю проведення першої Російської Олімпіади.

Усього в спортивному святі взяли участь більше 3,5 тисяч жителів Запоріжжя і серед них – 20 студентів-легкоатлетів факультету фізичного виховання Запорізького національного університету.
На початку заходу голова Запорізького відділення Національного олімпійського комітету України Володимир Лобанов звернувся до всіх присутніх із вітальним словом. Він зазначив, що цьогорічний Олімпійський день проходить під гаслом «Історія – є. Майбутнє – твоє!», а також вручив нагороди кращим спортсменам і тренерам Запорізької області за підсумками березня-квітня 2013 року та школярам-переможцям олімпіади з фізичної культури.
Учасників «Олімпійського дня» привітала і випускниця ЗНУ, олімпійська чемпіонка, заслужений майстер спорту СРСР Ольга Стражева.
Змагання проходили на різних дистанціях – від 30 до 200 метрів, залежно від вікових груп. Для наймолодших учасників це стало першим змаганням у їхньому житті, а для решти – можливістю засвідчити свою прихильність до здорового способу життя.
Студенти Запорізького національного здійснили забіг на 200 метрів. Студенти ЗНУ посіли такі місця: у змаганнях cеред жінок ІІ місце посіла Марія Фенько, ІІІ місцеЄлизавета Величко; серед чоловіків І місце посів Олег Нечай; ІІ місцеВіктор Божларовський, ІІІ місцеВ’ячеслав Семененко.
Усі переможці отримали пам’ятні призи від НОК України, а кожен учасник «Олімпійського дня» став володарем спеціального сертифікату, підписаного президентом МОК Жаком Рогге та президентом НОК Сергієм Бубкою.

Олена Ярошенко

Схожі новини