Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ проходить перший день зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури

05.06.2013 14:36 Зовнішнє незалежне оцінювання

У Запорізькому національному університеті триває зовнішнє незалежне оцінювання. 5 червня на базі нашого вищого навчального закладу розпочалося тестування з української мови і літератури. Сертифікат із цих предметів є обов’язковим при вступі на будь-який напрям підготовки. Тому, через велику кількість абітурієнтів, які мають складати відповідне ЗНО, такі тестування триватимуть протягом двох днів - 5 і 6 червня.

Через несприятливі погодні умови випускники зібралися у вестибюлі ІІ навчального корпусу, а не на площі перед ним, як у попередні дні тестувань. Із абітурієнтами провели інструктаж щодо алгоритму, виконання якого може забезпечити їм успішне проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Зокрема, їм нагадали про обов’язкову наявність паспорта, сертифіката і запрошення, про недопустимість користування мобільними телефонами на пункті пробного тестування навіть після того, як вони завершать складання тесту тощо. Звернули їх увагу і на цьогорічне нововведення - обов’язкове обстеження всіх учасників ЗНО на метало детекторі.
Після того, як відповідальна за пункт ЗНО у Запорізькому національному університеті Ірина Бакаленко та її помічники перевірили їх документи, абітурієнти розійшлися по вказаних в алфавітних списках аудиторіях. Вони мають три години для виконання завдань ЗНО. Після того, як пункт тестування залишить останній випускник, на ґанок винесуть пронумеровані тестові зошити, які абітурієнти зможуть забрати собі. Самі ж бланки з відповідями будуть запаковані перед відправкою на перевірку в аудиторіях у присутності не менше ніж трьох учасників тестування.

Таміла Тарасенко