Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ провели День абітурієнта

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ провели День абітурієнта

10.06.2013 12:51 Економіко-правничий коледж профорієнтаційна діяльність

Перед багатьма випускниками дев’ятих класів зараз постав важливий вибір: продовжити навчатися у школі чи вступити до коледжів, де можна паралельно із середньою освітою здобувати освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст». Задля того, аби допомогти школярам визначитися із місцем навчання, 9 червня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету провели День абітурієнта. На захід завітали близько 130 учнів зі шкіл і гімназій міста та області. Також у цей день у ЗНУ побували біля 300 батьків, які вирішили більше дізнатися про умови вступу та навчання в нашому коледжі.

Викладачі та студенти ЕПК зробили все, аби надати гостям університету якомога більше корисної інформації. Майбутні студенти змогли пройти професійну комп’ютерну діагностику, аби із урахуванням їх складу характеру та здібностей дізнатись, які професії підходять їм найбільше. Також на абітурієнтів і їх батьків чекала консультація з найважливіших питань, пов’язаних зі вступною кампанією, екзаменами та одномісячними підготовчими курсами. Для всіх охочих влаштували екскурсію студмістечком, під час якої розповіли про місце їх майбутнього навчання.
Завершився День абітурієнта зустріччю школярів та їх батьків із директором Економіко-правничого коледжу Оленою Грибановою. 50 аудиторія І навчального корпусу ледве вмістила всіх гостей заходу. Господарям заходу – представникам коледжу – навіть довелося подбати про додаткові стільці. Олена Євгенівна докладно розповіла про умови вступу, особливості навчання на різних спеціальностях ЕПК і про перспективи, які відкриваються перед його випускниками. Зокрема Олена Євгенівна розповіла про історію виникнення коледжу, який цього року святкує своє 5-річчя. Якщо спершу на його базі студенти отримували освіту за п’ятьма спеціальностями, то на сьогодні – за дев’ятьма, а в наступному році планується відкриття ще однієї спеціальності – «Соціальна педагогіка».
Також Олена Грибанова розповіла про можливість для випускників ЕПК продовжити навчання за отриманими спеціальностями на старших курсах університету та про бази практики для різних спеціальностей. Вона розглянула й особливості працевлаштування для тих, хто, отримавши кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст», побажає розпочати свою кар’єру.
Під час розмови йшлося і про особливості вступної кампанії, прийому документів, складання вступних іспитів і рейтинг вступників. Директор ЕПК також звернула увагу присутніх на досягнення студентів коледжу в науковій, освітній і культурній діяльності. Зокрема вона відзначила, що слайд-шоу і презентаційні ролики, якими супроводжувався її виступ, створені студентами Економіко-правничого коледжу.
Також присутні змогли поставити важливі для них запитання, зокрема ті, що стосувалися діяльності одномісячних підготовчих курсів, що триватимуть п’ять днів на тиждень із 10 червня.

Таміла Тарасенко

Схожі новини