Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету ЗНУ взяли участь у міжнародній конференції «Інтернаціоналізація публічної адміністрації»

Представники юридичного факультету ЗНУ взяли участь у міжнародній конференції «Інтернаціоналізація публічної адміністрації»

14.06.2013 10:59 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет наука конференція

Представники юридичного факультету нашого вишу - декан факультету, професор Тетяна Коломоєць і доценти кафедри конституційного та трудового права ЗНУ Ілля Сквірський та Михайло Віхляєв - взяли участь у міжнародній науковій практичній конференції «Інтернаціоналізація публічної адміністрації».

Захід проходив 10-11 червня на базі Львівського національного університету імені Івана Франка. Організаторами конференції виступили: з польської сторони – громадська організація «Товариство освіти публічної адміністрації», Вища школа права та адміністрації (м. Перемишль), з української сторони – Львівський національний університет імені Івана Франка. У конференції взяли участь 90 вчених-адміністративістів з Республіки Польща та 20 вітчизняних науковців галузі адміністративного права, у тому числі – і викладачі Запорізького національного університету.
Учасники конференції обговорили актуальні проблеми діяльності публічних адміністрацій України та Республіки Польща. Також під час заходу йшлося про напрями вдосконалення міжнародно-правового регулювання взаємодії публічної адміністрації Європейського Союзу та національних органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Польські колеги майже у кожній доповіді згадували про активну роботу польського уряду, спрямовану на підтримку вступу України до Європейського союзу.

Юридичний факультет

Схожі новини