Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До ЗНУ завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ален Ремі

До ЗНУ завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ален Ремі

19.06.2013 16:10 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології

19 червня до Запорізького національного університету з робочим візитом завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ален Ремі у супроводі працівників Посольства. Під час зустрічі почесного гостя із керівництвом нашого вишу були розглянуті питання подальшого співробітництва.

Ректор ЗНУ, професор Микола Фролов привітав почесних гостей у стінах ЗНУ та розповів їм про науковий потенціал нашого університету, ознайомив із географією його міжнародної діяльності, зокрема, співпрацею ЗНУ з університетами Франції.
На зустрічі були присутні перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, проректор з наукової роботи Віктор Грищак, начальник Відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Олена Тупахіна, декан факультету іноземної філології ЗНУ Галина Морошкіна, завідувач кафедри романської філології і перекладу Ірина Шаргай, а також директор Запорізького відділення організації «Альянс Францез» Людмила Богдановська.
Декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна розповіла Повноважному Послу Франції про діяльність Центру інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ та підкреслила, що серед інших напрямків його діяльності є підготовка студентів та викладачів усіх факультетів нашого університету до майбутнього навчання у Франції. Завідувач кафедри романської філології і перекладу Ірина Шаргай зазначила, що до ЗНУ у рамках міжнародного обміну приїздять студенти і викладачі вищих навчальних закладів Франції. Так, у наступному навчальному році до ЗНУ вперше завітає викладач університету Дю Мен (Франція), який буде працювати зі студентами нашого університету протягом трьох місяців.
Проректор ЗНУ з наукової роботи Віктор Грищак, у свою чергу, розповів про міжнародні програми і гранти, у яких беруть участь студенти ЗНУ, а також підкреслив, що у цьому році ЗНУ отримав гран-прі та відповідний диплом у номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки» на міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра-2013».
Наприкінці зустрічі ректор ЗНУ та Повноважений Посол Франції розглянули можливості подальшого розвитку співробітництва та обмінялися пам’ятними подарунками.

Олена Ярошенко

Схожі новини