Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ вручили свідоцтва слухачам курсів підвищення кваліфікації для тренерів

У ЗНУ вручили свідоцтва слухачам курсів підвищення кваліфікації для тренерів

27.06.2013 13:14 Все Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання курси

27 червня на базі факультету фізичного виховання Запорізького національного університету відбулося урочисте вручення свідоцтв про закінчення курсів підвищення кваліфікації для тренерів і викладачів фізичного виховання. Протягом десяти днів – із 17 по 27 червня - представники Запорізької, Дніпропетровської та інших областей Південного Сходу України здобували в нашому виші теоретичні знання, необхідні їм для присвоєння тренерської категорії.

До речі, в Україні такі курси, крім Запоріжжя, діють лише в Києві й у Львові. Викладачі ж ЗНУ вже другий рік поспіль допомагають тренерам і вчителям нашої та сусідніх областей підвищувати свою кваліфікацію. Загалом цього року курси відвідувало 57 осіб, із них 13 отримали свідоцтва сьогодні.
Під час урочистого вручення свідоцтв декан факультету фізичного виховання, професор Микола Маліков привітав усіх присутніх з успішним завершенням навчання: «Сподіваюся, що наступну переатестацію ви пройдете так само успішно». Також він зазначив, що при спілкуванні з київським колегами останні високо оцінили тематичне наповнення занять, які проводяться для слухачів курсів підвищення кваліфікації на базі ЗНУ.

Таміла Тарасенко

Схожі новини