Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся урочистий випускний вечір

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся урочистий випускний вечір

02.07.2013 11:31 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж

1 липня у стінах музично-драматичного театру ім. В. Г. Магара відбувся випускний вечір студентів Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету, а також святкування п’ятої річниці з часу заснування коледжу.

У цьому році своє навчання у коледжі завершили студенти п’яти спеціальностей: «Фінанси і кредит» – 27 випускників, «Бухгалтерський облік» – 23 випускники, «Правознавство» – 25 випускників, «Розробка програмного забезпечення» – 18 випускників, «Фізичне виховання» – 30 випускників денної форми навчання та шестеро – заочної. Варто зазначити, що для спеціальності «Фізичне виховання» це був перший випуск.
Ведучими свята виступили викладачі ЕПК Ольга Широбокова і Олександра Данілкіна, а також цьогорічний випускник коледжу Микола Копиловський.
Із привітальними словами до студентів-випускників, батьків, гостей та викладачів коледжу звернулись ректор ЗНУ, професор, доктор історичних наук, Заслужений працівник освіти України Микола Фролов та директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова. Вони подякували батькам, які свого часу разом зі своїми дітьми зробили вибір на користь ЕПК. Вони зазначили, що Запорізький національний очікує на студентів коледжу для продовження навчання у стінах нашого університету, а також вручили медалі, дипломи молодшого спеціаліста з відзнакою і подяки ректора за успіхи у навчанні випускникам-відмінникам.
Привітати студентів завітали також декан юридичного факультету ЗНУ, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Тетяна Коломоєць, декан економічного факультету ЗНУ, доктор економічних наук, професор Алла Череп, декан математичного факультету ЗНУ, доктор технічних наук, професор Сергій Гоменюк, а також декан фізичного факультету ЗНУ, доцент кафедри фізики і методики її викладання Андрій Андрєєв.
Усім викладачам коледжу та особисто директору ЕПК за увагу, терпіння та розуміння проблем кожного студента коледжу подякували випускники – Альона Лепська, Владислав Воротков, а також мама студентки коледжу Любов Д’яченко. У свою чергу, куратори груп підготували свій подарунок студентам у вигляді відеопривітання, а директор ЕПК Олена Грибанова вручила подяки ректора батькам студентів коледжу Аллі і Валентину Терновим, а також Любові і Віталію Д’яченкам.
Гарним подарунком для всіх присутніх стали хореографічні і вокальні виступи працівників музично-драматичного театру ім. В. Г. Магара, які допомогли створити святкову атмосферу заходу.

Олена Ярошенко