Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізька журналістика: вчора, сьогодні, завтра

Запорізька журналістика: вчора, сьогодні, завтра

27.05.2003 00:00

Сьогодні в Запорізькому державному університеті пройшла регіональна науково-практична конференція “Запорізька журналістика: вчора, сьогодні, завтра”. Організаторами виступили кафедри журналістської творчості та теорії літератури і журналістики. В обговоренні питань прийняли участь заступник Голови Національної ради з питань телебачення и радіомовлення Віктор Понеділко та народний депутат України Юрій Артеменко. Під час конференції проводили роботу такі секції: історія журналістики Запорізького краю, засоби масової комунікації Запорізької області: проблеми сьогодення, інформаційний простір Запорізького регіону: перспективи розвитку.
Деканат філологічного факультету

Ігор Макарóвич