Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті вітають випускників – фахівців з біології, екології та хімії

На біологічному факультеті вітають випускників – фахівців з біології, екології та хімії

05.07.2013 15:43 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет вручення дипломів

Сьогодні на біологічному факультеті ЗНУ відбулося свято випускників. На захід завітали представники ректорату, викладачі та гості.

Вітаючи випускників, ректор ЗНУ, професор, доктор історичних наук, Заслужений працівник освіти України Микола Фролов наголосив:
- Сьогодні для вас завершується один із етапів вашого життя, який був пов’язаний із навчанням у Запорізькому національному університеті, і починається новий, який пов’язаний із реалізацією набутих вами знань. Бажаю вам здоров’я і натхнення, здійснення ваших задумів. І для цього керівництво нашого університету, зокрема, біологічного факультету доклали всіх зусиль.
Микола Олександрович також висловив подяку декану та викладачам біологічного факультету, який вважається одним із кращих в Україні з підготовки фахівців біологічних напрямів.
У цьому році біологічний факультет ЗНУ випустив 317 молодих фахівців із біології, екології та хімії. 48 із них отримали дипломи з відзнакою. Дипломи та подяки випускникам вручали ректор ЗНУ Микола Фролов, депутат Запорізької обласної ради Станіслав Адамовський, начальник Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства Мирон Полуліх, декан біологічного факультету Людмила Омельянчик та завідувачі кафедр. Уперше в цьому році шестеро випускників біологічного факультету отримали медалі за участь у спартакіаді ЗНУ. Ці нагороди їм вручила старший викладач кафедри фізичного виховання, куратор зі спортивно-масової роботи Галина Петрова.
Море квітів також стали подарунками для випускники, викладачів та гостей факультету. Щирі слова вітання та настанови у цей день висловили випускникам старші колеги. Присутній на заході протоієрей Віктор також побажав усім Божого благословення на подальший життєвий шлях і процвітання Запорізькому національному університету. Також він передав Людмилі Омельянчик вишиваний образ Божої Матері - Володимирську ікону.
Також присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять професора кафедри фізіології з курсом ЦО Віталія Єщенка.

Олена Хлистун