Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти біологічного факультету проходять навчальні та польові практики

Студенти біологічного факультету проходять навчальні та польові практики

19.07.2013 09:58 Все Факультети Біологічний Навчальна практика польова практика біологічний факультет

На біологічному факультеті ЗНУ завершується сезон літніх практик. Першими свої літні практики пройшли студенти 1 та 2 курсів напряму підготовки «Біологія». Усі інші стажування триватимуть ще до 20 липня.

Щороку на біологічному факультеті літні стажування проходять студенти 1-3 курсів. Програми практик передбачають два етапи підготовки: робота у групах студентів за загальною схемою та робота за індивідуальними завданнями для закріплення самостійних навичок. Літні практики студентів-біологів, екологів та хіміків проходять за різними напрямами на базі навчально-науково-дослідних лабораторій біологічного факультету ЗНУ, РНВЦ «Екологія», польові практики проходять також на біостанції о. Хортиця, о. Бірючий, у м. Чернівцях, Нікітському ботанічному саду, станції юних натуралістів (м. Запоріжжя) та інших рекреаційних зонах нашого міста.
За напрямом підготовки «Хімія» зараз проходять навчальну (обчислювальну) практику 18 першокурсників, навчальну (ознайомчу) практику – 20 студентів 2 курсу, 17 студентів 3 курсу також проходять навчальну практику, передбачену для старшокурсників.
Студенти-першокурсники (61 особа), які навчаються за напрямом підготовки «Біологія», 13 липня вже завершили свою літню практику з ботаніки. Це стосується і 27 студентів 2 курсу, які проходили практику із зоології. Для студентів-біологів 3 курсу (31 особа) ще триває навчальна практика за спеціальністю.
Зараз також проходять навчальні практики студенти-екологи. У стажуванні з біології беруть участь 18 першокурсників, 19 представників 2 курсу задіяні у практичних роботах з екології, гідробіології та геоекології та 24 студенти курсу займаються ландшафтною екологією. Навчальні практики за спеціалізацією «Лісове та садово-паркове господарство» проходять також студенти 1-3 курсів (31 особа).

Віра Копійка,
заступник декана з наукової роботи біологічного факультету

Схожі новини