Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інформація для абітурієнтів

Інформація для абітурієнтів

23.06.2003 00:00

21 червня 2003 року в Запорізькому державному університеті розпочався прийом документів від абітурієнтів. Приймальна комісія працює з 9:00 до 17:00 (в суботу - з 9:00 до 14:00). Вихідний день – неділя.
Вступники повинні подати: документ державного зразка про повну загальну середню освіту - за особистим вибором оригінал або його завірену ксерокопію (ксерокопія завіряється за оригіналом університетом або у встановленому порядку); медичну довідку за формою 086-У, до якої додається довідка про щеплення; 6 фотокарток розміром 3х4 см. Абітурієнти особисто пред’являють: паспорт (свідоцтво про народження - особи, що за віком не мають паспорта); військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці); оригінал документу про освіту (при поданні його копії); документи, що дають право на пільги та їх завірені ксерокопії.

Ігор Макарóвич

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=1515 and cach_timestamp>1614487926
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'