Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Високий імідж ЗНУ підтверджують результати вступної кампанії-2013

Високий імідж ЗНУ підтверджують результати вступної кампанії-2013

26.07.2013 13:06 ЗНУ вступна кампанія

Станом на 26 липня до Запорізького національного університету подано близько 14 тисяч заяв: ОКР «бакалавр» - близько 9800 (денна форма навчання) та 465 (заочна форма навчання); ОКР «спеціаліст» та «магістр» - близько 3200 заяв (денна та заочна форми навчання); на старші курси подано близько 500 заяв.

Відповідальний секретар приймальної комісії ЗНУ Станіслав Іваненко зазначив: «Найбільшою популярністю серед абітурієнтів користуються такі напрями підготовки, як «Правознавство», «Психологія», «Переклад (англійська мова)», «Міжнародна економіка», «Фінанси і кредит (за спеціалізованими програмами)», «Облік і аудит» та «Правознавство». Зацікавленість напрямами підготовки абітурієнтів, що вступають на старші курси, зумовлена їх попередньою освітою. Також варто зазначити, що цього року багато заяв від абітурієнтів надійшло на фізичний та математичний факультети. Так на напрям підготовки «Програмна інженерія» подано близько 300 заяв, на «Інформатику» - 180».
Наразі триває прийом документів до Торгового та Економіко-правничого коледжів ЗНУ.
Ми мали можливість поспілкуватися зі вступниками та запитати, чому для здобуття вищої освіти вони обрали саме Запорізький національний університет.
Поліна Гавловська:
- Я подала заяву на напрям підготовки «Журналістика». Обрала ЗНУ тому, що, на мою думку, у цьому виші найкращий факультет із підготовки журналістів. Після отримання диплому бакалавра я планую продовжити своє навчання у ЗНУ.
Вікторія Месмер:
- Я подала документи до Економіко-правничого коледжу. Цей навчальний заклад мені порадили друзі. Для себе обрала спеціальність «Туристичне обслуговування» через те, що вона передбачає глибоке вивчення іноземних мов.
Юлія Войтова:
- Запорізький національний я обрала тому, що мої батьки навчалися саме тут. Заяву подала на напрям підготовки «Правознавство». Як на мене, освіта за цим фахом допоможе мені самореалізуватися та добитися успіхів у житті.
Владислав Гладкий:
- Я подав заяви на вступ до Економіко-правничого коледжу одразу на дві спеціальності – «Фізичне виховання» та «Туристичне обслуговування». Першу я обрав тому, що активно займаюся спортом. А «Туристичне обслуговування» через те, що в майбутньому планую відкрити власну туристичну фірму.

Ксенія Назаренко

Схожі новини