Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо Заслуженого тренера України, завідувача кафедри олімпійського та професійного спорту ЗНУ Андрія Сватьєва з високою відзнакою!

29.07.2013 10:44 Спорт нагорода

25 липня завідувач кафедри олімпійського та професійного спорту, кандидат педагогічних наук, доцент Андрій Сватьєв згідно з Указом Президента України Віктора Януковича №392/2013 нагороджений медаллю «За працю і звитягу» «за значний особистий внесок у розвиток студентського спорту, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національної збірної команди України на ХХVІІ Всесвітній літній Універсіаді в Казані»

Андрій Сватьєв є тренером Олександра Надтоки – срібного призера Всесвітньої Універсіади-2013 у Казані з академічного веслування.
Вітаємо Андрія В'ячеславовича з почесною відзнакою, зичимо міцного здоров’я, спортивного довголіття та бажаємо талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів!