Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАСІДАННЯ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАСІДАННЯ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

29.07.2013 10:46 Приймальна комісія

1 серпня 2013 р. о 9.00 в 50 аудиторії 1 навчального корпусу ЗНУ відбудеться засідання Приймальної комісії Державного вищого навчального закладу «Запорізький національний університет» МОН України

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
(Витяг)
1. Про рекомендацію до зарахування вступників до Економіко – правничого коледжу ЗНУ за освітньо – кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» на місця державного замовлення на денну форму навчання.
2. Про рекомендацію до зарахування вступників до Торгового коледжу ЗНУ за освітньо – кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» на місця державного замовлення на денну форму навчання.
3. Про затвердження прохідного конкурсного балу та конкурсу на місця державного замовлення на 2013 рік за освітньо – кваліфікаційним рівнем «бакалавр».
4. Про рекомендацію до зарахування вступників до Запорізького національного університету за освітньо – кваліфікаційним рівнем «бакалавр» на місця державного замовлення на денну форму навчання.
5. Про рекомендацію до зарахування вступників до Економіко – гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі за освітньо – кваліфікаційним рівнем «бакалавр» за кошти фізичних та юридичних осіб на денну форму навчання.
6. Про рекомендацію до зарахування вступників до Нікопольського факультету Запорізького національного університету за освітньо – кваліфікаційним рівнем «бакалавр» за кошти фізичних та юридичних осіб на денну форму навчання.
7. Про рекомендацію до зарахування вступників до Кримського факультету Запорізького національного університету за освітньо – кваліфікаційним рівнем «бакалавр» за кошти фізичних та юридичних осіб на денну форму навчання.
8. Про зарахування вступників до Запорізького національного університету за освітньо – кваліфікаційним рівнем «магістр» за спеціальністю «Державна служба» на заочну форму навчання на місця державного замовлення.