Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ набувають популярності розмовні клуби Центру вивчення іноземних мов

У ЗНУ набувають популярності розмовні клуби Центру вивчення іноземних мов

30.07.2013 13:35 Центр вивчення іноземних мов

Протягом усього літа Центр вивчення іноземних мов Запорізького національного університету запрошує усіх охочих взяти участь у роботі розмовних клубів з іноземних мов для студентів та слухачів Центру. Так, 30-31 липня та 1-2 серпня засідання розмовного клубу проведе волонтер міжнародної молодіжної організації AIESEC Ізабелла Тротта (Бразилія).

Під час занять, які носять інтерактивну форму роботи, студенти ЗНУ та слухачі Центру мають можливість набути практичних навичок зі спілкування англійською мовою та дізнатись багато нового про культуру, традиції та звичаї різних країн світу.
Серед слухачів розмовних клубів вже є такі, що постійно відвідують заняття. За словами директора Центру вивчення іноземних мов Наталії Костенко, усі учасники у захваті від занять. По-перше, вони є безкоштовними, по-друге, заняття надають слухачам унікальну можливість оволодіти навичками живого спілкування іноземною мовою.
У майбутньому планується проведення занять розмовних клубів на постійній основі. Вже у серпні до ЗНУ завітає нова група волонтерів міжнародної молодіжної організації AIESEC, які з радістю продовжуватимуть практику спілкування англійською та іншими мовами зі студентами та слухачами Центру.
Відвідувати клуб можуть усі охочі. Детальну інформацію можна отримати у Центрі вивчення іноземних мов за телефонами: 228-75-17, (066) 684-29-11.

Олена Ярошенко