Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка Запорізького національного університету стала найкращою спортсменкою червня

Студентка Запорізького національного університету стала найкращою спортсменкою червня

08.08.2013 10:58 Спорт перемога

На олімпійській базі в Кончі-Заспі (Київська обл.) найкращі спортсменки України останніх місяців отримали дипломи, статуетки та грошові винагороди від Національного олімпійського комітету. Студентка Запорізького національного університету, легкоатлетка Олеся Повх удостоїлася звання «найкращої спортсменки червня» за перемоги на дистанціях 100 метрів та в естафеті 4х100 метрів командного чемпіонату Європи.

Нинішній сезон Олесі Повх насичений багатьма вдалими міжнародними стартами. Вже після згаданих перемог на континентальній першості студентка ЗНУ разом з подругами по команді вирушила на студентську Універсіаду до Казані (Російська Федерація), де разом з Наталією Погребняк, Марією Рємєнь, та Вікторією П’ятаченко знову виграла естафету 4х100 метрів, обігнавши сильні команди США, Республіки Польща та Канади. А вже через кілька днів у Олесі Повх нове випробування – головний старт сезону-2013 – чемпіонат світу з легкої атлетки, який відбудеться на московському стадіоні «Лужники» (Російська Федерація). Тепер заслужений майстер спорту Олеся Повх мріє додати до олімпійської «бронзи» Лондона-2012, «золота» Універсіади-2013 та континентальних чемпіонських титулів-2010-2013 ще й медаль найвищого ґатунку світової першості.
Про себе Олеся розповідає коротко: «Батьки також були спортсменами-спринтерами. А я спочатку займалася музикою, а в десять років записалася до легкоатлетичної секції. Справжні навантаження розпочалися у 17-18 років. Та в мене не було жодного моменту, щоб зупинитися і залишити легку атлетику. Адже сьогодні спорт - моє життя. І поки що не знаю, як інакше жити».

За матеріалами прес-служби Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Схожі новини