Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Президент Спортивної студентської спілки України привітав ректора ЗНУ зі спортивними досягненнями студентів

Президент Спортивної студентської спілки України привітав ректора ЗНУ зі спортивними досягненнями студентів

09.08.2013 13:59

8 серпня ректор ЗНУ, професор Микола Фролов отримав вітання від президента Спортивної студентської спілки України Василя Кременя.

«Від імені Спортивної студентської спілки України і від себе особисто щиросердно вітаю Вас і весь колектив Запорізького національного університету з успішною участю студентів-спортсменів у XXVII Всесвітній літній Універсіаді в м. Казань (Російська Федерація).
Разом зі всією Україною радіємо і пишаємося досягненнями студентів Університету, які вибороли такі нагороди: золоті медалі – Повх Олеся, Ремінь Марія – легка атлетика, естафета 4x100м; срібні медалі – Надтока Олександр – веслування академічне, двійка парна, Фролов Сергій – плавання 800м, вільний стиль; бронзові медалі – Фролов Сергій – плавання 1500м, вільний стиль.
Бажаю Вам, шановний Миколо Олександровичу, і колективу Університету, який доклав значних зусиль і підтримував студентів-спортсменів у ході їхньої підготовки та участі в Універсіаді, міцного здоров’я, щедрої долі, творчого натхнення, нових злетів і досягнень задля спортивних перемог в ім’я України, її іміджу на міжнародній арені.
Дозвольте також щиро і сердечно привітати Вас і колектив Університету з Днем Незалежності України, побажати успішної діяльності заради процвітання України, добробуту її народу», - йдеться у вітанні президента Спортивної студентської спілки України Василя Кременя.