Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Більше 520 абітурієнтів бажають вступити на старші курси ЗНУ

Більше 520 абітурієнтів бажають вступити на старші курси ЗНУ

13.08.2013 14:54 Вступна кампанія старші курси ОКР «бакалавр»

Цього року до Приймальної комісії від охочих вступити на старші курси Запорізького національного університету на освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» надійшло більше ніж 520 заяв. Поступити на ІІ курс на денну та заочну форму навчання виявили бажання більше 150 абітурієнтів, а на ІІІ курс – більше 350 осіб.

Серед вступників на старші курси особливою популярністю користуються такі напрями підготовки: «Правознавство» (всього 60 заяв), «Менеджмент» (58 заяв), «Фізичне виховання» (57 заяв) та «Облік і аудит» (52 заяви). Варто відзначити, що цього року на втуп за напрямом підготовки «Програмна інженерія» на старші курси подано 13 заяв.
Серед тих, хто цього року виявив бажання вступити на старші курси до Запорізького національного університету, є абітурієнти з різних областей країни: із Дніпропетровської, Донецької, Херсонської, Одеської, Кіровоградської і т. д.
Кількість поданих заяв та те, що надійшли вони не лише від представників Запорізької, але й інших областей, свідчить про високий імідж Запорізького національного університету.

Схожі новини