Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмен ЗНУ Сергій Фролов здобув бронзову нагороду на першому етапі Кубка Світу з плавання на короткій воді

13.08.2013 14:57 Спорт перемога

Участь у двох етапах Кубка Світу з плавання на короткій воді принесла бронзову медаль студенту запорізького національного університету Сергію Фролову.

Під час першого етапу Кубка Світу у м. Ейндховені (Голландія) Сергій змагався за медаль у трьох дисциплінах: на дистанції у 400 метрів вільним стилем, у складі змішаної естафети 4х500 та на дистанції у 1500 метрів. До речі, саме під час останнього виступу спортсмен і виборов бронзову нагороду, показавши результат 14:32.91 сек. Перемогу отримав італієць Грегоріо Палтріньєрі (14.27,65), а другим до фінішу прийшов Майлс Браун (ЮАР) (14.30,54).
Під час другого етапу Кубка Світу (Берлін, Німеччина) Сергій посів п’яте місце на дистанції 400 м вільним стилем і шосте на дистанції 1500 м.