Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студента ЗНУ Сергія Фролова визнано кращим запорізьким спортсменом липня

Студента ЗНУ Сергія Фролова визнано кращим запорізьким спортсменом липня

22.08.2013 10:54 Спорт перемога

Із початку цього року у Запоріжжі відбувається щомісячний конкурс на звання кращого спортсмена й тренера. Його організаторами виступають обласні відділення Національного олімпійського комітету України і Асоціації спортивних журналістів України. Кращим спортсменом Запоріжжя у липні, за результатами голосування, визнали студента Запорізького національного університету, плавця Сергія Фролова. Відповідно, кращим став і наставник Сергія - заслужений тренер України Ігор Бондаренко.

Уперше за сім місяців це почесне звання присудили спортсмену за успіхи з плавання. До цього кращими спортсменами нашого міста називали, переважно, легкоатлетів. Також у цьому році відзначили борця, гімнастку і представницю такого виду спорту, як стрибки у воду.
Сергія Фролова відзначили цим почесним званням за виступи на двох престижних змаганнях міжнародного рівня – Всесвітній Універсіаді (Казань) і Чемпіонаті світу з водних видів спорту (Барселона), які відбулися у липні.
Нагадаємо, що під час Універсіади Сергій здобув «срібло» на дистанції 800 метрів вільним стилем, встановивши при цьому новий рекорд України (7.51,02), а також «бронзу» у запливі на 1500 метрів вільним стилем.
У Барселоні, де Сергій був єдиним представником Запоріжжя, він брав участь у запливах на дистанції 1500, 800 і 400 метрів вільним стилем, однак, попри досить високі результати, не зміг вийти до фіналу змагань.
Цьогорічне літо стало багатим на серйозні досягнення для Сергія. У червні він здобув чотири срібні медалі на XXXIV міжнародних змаганнях із плавання MARE NOSTRUM (у Барселоні і в Каннах). А вже у серпні наш плавець виборов «бронзу» на першому етапі Кубку світу (Нідерланди) на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Схожі новини