Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відкрили меморіальну дошку на вшанування пам’яті В’ячеслава Толока

У ЗНУ відкрили меморіальну дошку на вшанування пам’яті В’ячеслава Толока

31.08.2013 13:19 Меморіальна дошка ЗНУ В’ячеслав Толок

31 серпня у ЗНУ відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки колишньому ректору університету (1984-2003 рр.), доктору фізико-математичних наук, професору, заслуженому діячу науки і техніки України, голові Запорізького регіонального відділення Академії наук вищої школи України В’ячеславу Олександровичу Толоку, який пішов із життя 29 травня 2013 року.

На урочисте відкриття завітали Міністр культури України Леонід Новохатько, перший заступник голови Обласної державної адміністрації Запоріжжя Віктор Ємельяненко, голова міської ради Запоріжжя Олександр Сін, ректор ЗНУ Микола Фролов, дружина, діти та онуки В’ячеслава Олександровича, а також представники адміністрації університету, професорсько-викладацького складу та студенти.
Ведучими заходу виступили студенти ЗНУ Микола Копиловський та Катерина Даньшина.
Звертаючись до присутніх, голова міської ради Олександр Сін наголосив, що за 19 років керівництва університетом В’ячеслав Олександрович перетворив педагогічний інститут у справжній класичний університет, який сьогодні готує висококваліфікованих фахівців.
Ректор ЗНУ Микола Фролов зазначив, що ця меморіальна дошка – данина пам’яті колишньому ректору, яка щодня буде нагадувати сьогоднішнім та майбутнім студентам про видатного науковця, досвідченого керівника, гарну та чуйну людину, яким був В’ячеслав Толок.
Також перед присутніми виступили син В’ячеслава Олександровича Олексій та онука Світлана. Вони подякували організаторам та присутнім за шану, повагу та визнання наукових досягнень ученого.
Право відкрити меморіальну дошку надали родині колишнього ректора та почесним гостям. Вшанували пам'ять В’ячеслава Толока хвилиною мовчання.
Після закінчення заходу всі охочі мали змогу покласти квіти до меморіальної дошки.

Ксенія Назаренко

Схожі новини