Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

У Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

19.09.2013 11:33 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж Що? Де? Коли?

18 вересня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». У заході взяли участь 16 студентських команд ЕПК.

Підтримати гравців на захід завітали заступник директора ЕПК з виховної роботи Інна Кирилова, завідувач гуманітарним відділенням ЕПК Олександра Данілкіна, викладачі коледжу Алевтина Калюжна, Яна Яценко, Ірина Шпуганич, Ольга Широбокова, представники Студентської ради ЕПК, студенти та друзі гравців.
До складу журі увійшли заступник директора ЕПК з виховної роботи Інна Кирилова та переможці обласних та Всеукраїнських ігор «Що? Де? Коли?» і «Брейн-ринг» Олег Дмитрюк й Ілля Селівоненко.
Ведучими заходу стали голова наукового сектору Студради ЕПК Олександр Короленко та студентка коледжу Анна Нагаєць.
На початку заходу з привітаннями до учасників звернулися завідувач гуманітарним відділенням ЕПК Олександра Данілкіна та голова Студради ЕПК Софія Марченко.
Гра проходила у два тури по 12 запитань у кожному, на обговорення одного запитання учасники мали по 1 хвилині. У результаті інтелектуальної боротьби перемогу отримала команда К 36-12 спеціальності «Організація виробництва», яка, до речі, і минулого року перемогла у цих змаганнях. Тепер її учасники матимуть можливість брати участь у всеуніверситетських змаганнях, які проходитимуть вже 27 вересня.

Ксенія Назаренко