Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь в обласному військово-спортивному конкурсі для трудової та студентської молоді «Призовник»

24.09.2013 11:24 Все Факультети Фізичного виховання відділ виховної роботи факультет фізичного виховання конкурс

20 вересня на базі військової частини А 1978 м. Запоріжжя відбувся обласний військово-спортивний конкурс для трудової та студентської молоді «Призовник» за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації та Обласного центру патріотичного виховання молоді. Запорізький національний університет на конкурсі представляли студенти факультету фізичного виховання - Ігор Луцов (капітан команди), Олександр Матиско, Денис Нечепуренко, Вадим Дерев’янко, Євген Пашко, Володимир Гузь, Олексій Александров, Сергій Динчев, Іван Маляренко, Руслан Вискребцев. Очолила команду фахівець І категорії відділу виховної роботи Інна Деревинська.

Головне завдання заходу його організатори вбачали у вихованні патріотизму серед молоді призивного віку, підготовці молодих людей до творчої роботи, до військової служби і захисту України, у формуванні та вихованні в юнаків морально-психологічних та прикладних рис, таких, як мужність, сміливість, рішучість, відвага, стійкість, наполегливість, дисциплінованість та ініціатива, на основі армійських та відновлених козацьких традицій. Також вони ставили собі за мету виховання духовно і фізично розвиненого покоління громадян суверенної України на основі національних традицій, історії військової справи і здорового способу життя, формування у молоді патріотичної свідомості, національної гордості.
Наші студенти були єдиними представниками вищого навчального закладу IV рівня акредитації серед 10 команд Запорізької області. Погодні умови цього року були не найкращими, але змагання все одно відбулися. Незважаючи на сильну зливу, на плацу військової частини юнаки брали участь у конкурсі стройової пісні та бігли крос (1000 м). У приміщенні навчального корпусу розбирали та збирали автомат Калашникова, виконували нормативи у засобах захисту, змагалися зі стрільби, підтягування. Після виснажливих змагань усі учасники спробували справжній солдатський обід в їдальні.
За результатами всіх етапів конкурсу команда ЗНУ посіла 5 місце серед 10 команд студентської молоді Запорізької області.