Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ взяли участь у І Всеукраїнському турнірі з настільного тенісу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України

Викладачі ЗНУ взяли участь у І Всеукраїнському турнірі з настільного тенісу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України

25.09.2013 13:52 Спорт біологічний факультет економічний факультет факультет фізичного виховання

Із 18 по 21 вересня у м. Києві вперше відбувся Всеукраїнський турнір із настільного тенісу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України. У ньому взяли участь команди з усіх областей України, АР Крим та м. Києва. До збірної команди Запорізької області увійшли викладачі Запорізького національного університету – професор Валерій Домніч (біологічний факультет), доцент Олександр Лепьохін (економічний факультет) та старший викладач Лія Гальченко (факультет фізичного виховання).

Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Відкрив захід заступник Міністра спорту та молоді України Вадим Сисюк. Змагання проходили у Київському національному педагогічному університеті ім. Драгоманова. Усі учасники отримали дипломи за підписом голови Профспілки працівників освіти і науки України Георгія Труханова. Керівництво Профспілки запевнило учасників змагань у тому, що цей турнір буде проводитись щорічно.
У змананні, серед інших його учасників, взяли участь 2 майстри спорту міжнародного класу та 15 майстрів та кандидатів у майстри спорту України. Наша команда увійшла до десятки найсильніших команд України з настільного тенісу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України.

Схожі новини